Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Бъкстон
299 000 €
584 793.17 лв.

(2 670 €, 5 222.07 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 9:47 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 281 пъти.
Площ:
112 m2
Етаж:
8-ми от 14
Газ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

✨АКТ 16-2026г.✨ЗАВЪРШВАНЕ ДО КЛЮЧ✨ЛУКСОЗЕН КОМПЛЕКС✨ГЛЕДКА✨МНОГО ЗЕЛЕНИНА И УДОБСТВА✨ Инклузив продава просторен тристаен апартамент, в луксозен жилищен комплекс, създаден да предложи най-добрия стандарт и среда на живот. Идеален избор за семейства търсещи висок стандарт на живот, спокойствие, зеленина, удобства и локация.
📍Локация : Само на 10 минути от Руски паметник и на 2 минути от трамвай 5 и метро до бул. Цар Борис III удобен достъп до целия град.

🏡 За апартамента
Просторен и светъл тристаен апартамент, включващ:
✨ Функционално разпределение с просторно входно антре, голяма дневна с кухн. част, две спални, две бани , склад, тераса
✨ Френски прозорци и изобилие от естествена светлина
✨ Модерен проект, изграден с висококачествени материали
✨ Отлично съотношение между цена, качество и локация

‼️Възможност за завършване до ключ!
Възможност покупка на паркомясто на цена от 26 000 евро с ДДС

🌿 За комплекс TERITORIA
🏙️ Проект от бъдещето: TERITORIA представя изцяло нова визия за модерното жилище на 21-ви век. Проект, в който е съчетан най-добрия световен опит за пълноценен и щастлив живот.
🌳 Максимално свободно пространство: над 80% от терена (около 8 дка) ще бъдат с богати зелени площи, външна библиотека, детска площадка, игрище, фитнес на открито, алея за спорт, места за отдих.
🏗️ Качествено строителство:
✔️ Фасади от висок клас Laminam устойчиви, елегантни и дълготрайни