Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Левски
ул. Ген. Георги Вазов
199 990 €
391 146.44 лв.

(1 626 €, 3 180.18 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 14:51 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 630 пъти.
Площ:
123 m2
Етаж:
5-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

✨ПРЕД АКТ 15✨34 КВ.М ДНЕВНА ИЗТОК-ЮГ !!!✨ВТОРА ЛИНИЯ НА БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ !!!⭐INCLUSIVE Недвижими имоти представя тристаен апартамент в бутикова сграда само на 9 минути от Паметника Левски. Апартаментът е тристаен и се състои от: входно антре, всекидневна над 34 кв.м с излаз на тераса с изложение изток/юг, две спални с тераси и дрешник с излаз на тераси, които разкриват нескриваеми гледки.Всекидневната е с френски прозорци посока юг-изток и гледа към уредени къщи, което гарантира нескриваема гледка. Прозорците са изпълнени със 7-камерна дограма с троен стъклопакет.Подземен паркинг с широка рампа.Квартал Левски се обновява с бързи темпове и предлага добре изградена и модернизираща се инфраструктура. Локацията на тази сграда има изграденени улици около нея и това осигурява бърз достъп до главните пътища.Близост до ключови булеварди като бул. Ботевградсо шосе, бул. Мадрид, бул. Брюксел,Между къщи и малки сгради, което дава усещане за спокойстниеОтоплението е на ток с климатици.При желание, можете да закупите подземно паркомясто или подземен гараж на цени от от 20000 евро без ДДС. АКТ 16 е предвиден за НОЕМВРИ 2026 г. Цената е БЕЗ ДДС! Ако желаете оглед, се обадете сега и цитирайте КОД: 16291
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0875363320
Агенция:
ИНКЛУЗИВ 3
0875363320
ИНКЛУЗИВ 3 logo
В imot.bg от 2023 г.
inclusive3.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Бул. Тодор Александров 71