Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Център
219 990 €
430 263.04 лв.

(3 384 €, 6 618.53 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 14:57 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 646 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
1-ви от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1960 - 1969 г.

Описание на имота:

ЦЕНТЪР !!! ПОДХОДЯЩ ЗА ПРЕУСТРОЙСТВО !!! МЕТРОСТАНЦИЯ !!!

INclusive Недвижими имоти Ви представя двустаен апартамент в центъра на София, в непосредствена близост до метростанция 'Опълченска', мол 'София' и булевард 'Ал. Стамболийски'

Имотът се намира на първи етаж и е подходящ както за инвестиция, така и за жилищно ползване.

Състои се от входно антре, хол с вестибюл, спалня, кухня с излаз към обособен за апартамента двор и баня с тоалетна.

При интерес и желание за оглед, моля обадете са на посочения номер и цитирайте код: 256712
Особености
Тухла
За ремонт
За контакт:
0875363320
Агенция:
ИНКЛУЗИВ 3
0875363320
ИНКЛУЗИВ 3 logo
В imot.bg от 2023 г.
inclusive3.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Бул. Тодор Александров 71
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Център
Обява: 1b177789584947431

219 990 €
430 263.04 лв.
(3 384 €, 6 618.53 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност